Klimatyzatory ścienne

Szukając dystrybutora lub przedstawiciela klimatyzacji Rotenso – Białystok, klienci trafiają do firmy Klima Komfort. Jesteśmy autoryzowanym partnerem urządzeń tej marki i zapewniamy darmową wycenę klimatyzacji, montaż oraz serwis klimatyzacji do domów i biur. Oferujemy szeroki wybór urządzeń i służymy fachową poradą na każdym etapie współpracy. Naszym klientom pomagamy w doborze odpowiedniego modelu, dostosowanego do możliwości pomieszczenia i potrzeb użytkowników.

Pompy ciepła

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór niezawodnych, ekonomicznych i wydajnych pomp ciepła. Nowoczesne pompy ciepła wykorzystują powietrze z otoczenia do podgrzania wody i odpowiadają za ogrzewanie pomieszczeń zimą lub chłodzenie ich latem. Montowane przez naszą firmę pompy ciepła oddają energię pozyskaną ze środowiska, przez co przyczyniają się do obniżenia kosztów energii elektrycznej.

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza pomagają usunąć z otoczenia alergeny, kurz, grzyby, bakterie oraz nieprzyjemny zapach unoszący się w pomieszczeniu. Zapewniają odpowiedni poziom wilgotności i jonizują powietrze. Oczyszczone powietrze poprawia nastrój, dobrze wpływa na jakość snu i minimalizuje objawy alergii. Nowoczesne oczyszczacze powietrza charakteryzują się niezwykle cichą i wydajną pracą.

Osuszacze powietrza

Osuszacz powietrza to urządzenie, którego zadaniem jest absorbowanie wilgoci z powietrza – usunięcie jej nadmiaru sprawia, że z otoczenia znikają nieprzyjemne zapachy, a pomieszczenie zyskuje odpowiedni poziom wilgotności. Dzięki pozbyciu się nadmiaru wilgotności w pomieszczeniach niezachwiana zostaje cyrkulacja powietrza i minimalizuje się możliwość namnażania pleśni, grzybów i drobnoustrojów niebezpiecznych dla zdrowia.